Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Xi'an Lvneng Arıtma Technology Co, Ltd, Kasım 2004 yılında Dalian Xi'an taşındı. Yönetim ve geliştirme fazla 20 yıl ile, Çin'de özel tip moleküler elek, bir anahtar üreticisi haline uzmanlaşmıştır moleküler elek, aktif alümina ve diğer endüstriyel kurutucular.

Xi'an Lvneng Arıtma Technology Co, Ltd, moleküler elek emici araştırma ve geliştirme, üretim ve işletme yaklaşık 30 yıldır profesyonel bir arka plan üzerinde güvenerek hızlı ve istikrarlı bir şekilde dış pazarlar geliştirdi. Eylül 2012'de şirket, yaklaşık 70 çalışanı, 4 teknik araştırmacısı, mükemmel denetim teçhizatı ve 10'dan fazla mu bir alanı kapsayan yaklaşık 8.000 metrekarelik yeni inşa edilen bir fabrika ile Xi'an'ın Weibei sanayi bölgesine yerleşti. Teknoloji araştırması ve geliştirmesi sektörün ön safındaydı. Yeni tesisin tamamlanması ile üretim ekipmanına yaklaşık on milyon yuan yatırım yapılmış ve üretim kapasitesi 8 bin tona ulaşmış ve üretim değeri ardı ardına iki yıl boyunca 50 milyonu aşmıştır. Bu nedenle, işletmelerin satış ve operasyon ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir.

Xi'an Lvneng Arıtma Teknolojisi Co, Ltd yıllardır onun geliştirme hedefi olarak lider teknoloji ve mükemmel kalite ile, kimya fizik Dalian Enstitüsü, Fen Bilimleri Akademisi, Xi 'yüksek gerilim elektrik aletleri, elektrik enstitüsü ile yakından çalıştı makine sanayi bölümü bürosu, kuzeybatı kimya mühendisliği enstitüsü, kimyasal teknoloji Changqing Enstitüsü, Daqing petrokimya şirketi ve diğer teknik zorlukların üstesinden gelmek ve ürün kalitesini sürekli geliştirmek için diğer birimler.

Moleküler elek ve alümina gibi adsorban ürünler yaygın olarak petrokimya, CNG, LNG, endüstriyel gaz, basınçlı hava, kömür kimyasalları, hava ayırma, soğutma ve inşaat endüstrilerinde kullanılmaktadır. Özellikle, ülkenin sanayi dönüşümü ve küresel sanayinin 4.0 yeniliği ile, endüstriyel güç gazının kurutulması ve arıtılması, endüstriyel otomasyonun, özellikle moleküler elek kurutucusunun yükseltilmesine bağlıdır.

Piyasada 20 yıl sonra, işletme hala Changqing petrol sahası, Tuha petrol sahası, Liaohe petrol sahası, Yanshan petrokimya şirketi, Qingyang petrokimya şirketi, Maoming petrokimya şirketi, Çin gibi çok sayıda devlete ait işletmelere mükemmel bir tedarikçi haline geliyor havacılık sanayi grubu, Çin gemi sanayi grubu ve benzeri. Bu arada, Xinjiang, Shandong ve Hebei bölgelerindeki CNG benzin istasyonlarının dehidrate kılıfında kullanılan adsorban dolgu maddelerinin% 70'inden fazlası ürünlerimizdir. Yeni pazar geliştirme açısından, Xi'an Lvneng Arıtma Technology Co, Ltd dış ticaret güçlü iç ticaret piyasası temelinde hızlı ve istikrarlı geliştirir.

Alibaba (Çin), Kompass (Fransa), Global Sources (Amerika Birleşik Devletleri), Tendata (Avrupa), Avention (Avrupa) ve diğer dış ticaret platformları aracılığıyla çok çeşitli yabancı müşterileri geliştirdik. Şu anda, müşterilerimiz tüm Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika. Alstom (Fransa), Xebec (Kanada), Atlas Copco (ABD), Danfoss (Danimarka), Zarrin Toor Felez (İran), Saral Azar (İran) Bhogart LLC (ABD), Socane (Fransa), Petro Kimya Akam (İran) , Atlas Caspian (İran), HD Trading Company (İran) ve Seraj Gostar (Kore), Bioversity (Hindistan) vb. Dış ticaret ekibinin çabaları doğrultusunda, yılda 1,6 milyon ABD doları satış geliri elde edildi. üç yıl içinde ortalama ve il ticaret departmanından gelen özel ticaret sübvansiyonu fonları iki yıl üst üste elde edilmiştir.

Geçmişi devralın ve geleceğe doğru ilerleyin, kuzeybatı Çin'in en büyük moleküler elek adsorban üreticisi, lider teknoloji, mükemmel kalite, özelleştirilmiş hizmet sektörümüzün yeni üretim hattı aracılığıyla, mekanizasyon derecesi maksimum geliştirildi, bizim kurumsal yapmak bizim ilkemizdir pazara ve hizmet pazarına daha iyi uyum sağlar. Böylelikle, bir sonraki parlak işletmeleri yöneten işletmelerin sürdürülebilir ve istikrarlı gelişimini sağlamak.

Geçmiş

Xi'an Lvneng Arıtma Technology Co, Ltd Ar-Ge, üretim ve adsorbent yönetimi yaklaşık 30 yıl uzman, hangi özel moleküler elek ana üreticisi ve 3 fabrikaları vardır. Markamızı harcayabilmek için batıya dayandık. Bütün ülke pazarı ele alınmıştır. Şimdi yabancı piyasayı keşfetmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Firmamızın istikrarlı gelişimi ile fabrika Wei Endüstri Parkı'nda yer alacak. Üretim kapasitemiz yılda 8000 Ton veya 70 milyon RMB varlığa ulaşacak. Sadece yurtiçi değil, ürünlerimiz Avrupa, Orta Doğu ve Asya ile diğer ülke ve bölgelerde de ölçeklendirilebilir.

20 yıldan fazla bir süredir zeolit ​​4a moleküler elek için profesyonel bir üretici, ISO9001: 2008 onaylı, Çin'de ve Çin'de Atlas Copco, Almanya'da Ultrafilt gibi çok sayıda tanınmış şirket ile işbirliği yaptı. Güçlü bilimsel araştırma yeteneği ile. !

Hizmet

hizmetlerimiz


1. Biz soruşturma cevap ürün 24 saat içinde yanıtlamak için söz veriyorum.
Kesinlikle uygun ile benzersiz bir fikir için 2. OEM ve ODM hizmeti.
3. profesyonel ürün bilgisi ile deneyimli yabancı tüccar.
4. İş kredisi üzerindeki değer, satış verilerinizi, tasarımınızı, patent bilgilerinizi korumayı taahhüt eder.
5. örnek ve oem servisi mevcuttur
6. Satış sonrası servis. herhangi bir soru 3 gün içinde çözülecek

Ekibimiz

Biz Ar-Ge Dep., QC Dep., Satış Sonrası hizmet Dep., Üretim Dep. Ve Satış Dep., Toplam yaklaşık 50 kişi var. İşimizin büyümesi olarak, daha çok arkadaşımızı ağırlıyoruz.

Bizimle temasa geçin
Faks : 86-029-83990889
Kalan karakter(20/3000)