Xi'an Lvneng Arıtma Teknolojileri Ltd

Size yürekten hizmet ediyoruz!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Xi'an Lvneng Purification Technology Co.,Ltd.

Ben sohbet şimdi
Nazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. Şirketiniz çok profesyonel, yakın gelecekte güzel bir işbirliği yapacağız.

—— Elane

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibar ile iyi bir şirket. Güvenilir tedarikçimizden biri olan ürünler, zamanında ve güzel bir şekilde teslim edilir.

—— John Lenson

çok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözdüm, satın almamdan memnun

—— Alexandra

Xi'an Lvneng Purification Technology Co.,Ltd.

1 2 3 4
Xi'an Lvneng Purification Technology Co.,Ltd. Xi'an Lvneng Purification Technology Co.,Ltd. Xi'an Lvneng Purification Technology Co.,Ltd. Xi'an Lvneng Purification Technology Co.,Ltd.
Fabrika
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Xi'an Lvneng
No. Çalışanları : 11~50
Yıllık satış : 160-380
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : < 10%
Xi'an Lvneng Arıtma Technology Co, Ltd, Kasım 2004 yılında Dalian Xi'an taşındı. Yönetim ve geliştirme fazla 20 yıl ile, Çin'de özel tip moleküler elek, bir anahtar üreticisi haline uzmanlaşmıştır moleküler elek, aktif alümina ve diğer endüstriyel kurutucular.

Xi'an Lvneng Arıtma Technology Co, Ltd, moleküler elek emici araştırma ve geliştirme, üretim ve işletme yaklaşık 30 yıldır profesyonel bir arka plan üzerinde güvenerek hızlı ve istikrarlı bir şekilde dış pazarlar geliştirdi. Eylül 2012'de şirket, yaklaşık 70 çalışanı, 4 teknik araştırmacısı, mükemmel denetim teçhizatı ve 10'dan fazla mu bir alanı kapsayan yaklaşık 8.000 metrekarelik yeni inşa edilen bir fabrika ile Xi'an'ın Weibei sanayi bölgesine yerleşti. Teknoloji araştırması ve geliştirmesi sektörün ön safındaydı. Yeni tesisin tamamlanması ile üretim ekipmanına yaklaşık on milyon yuan yatırım yapılmış ve üretim kapasitesi 8 bin tona ulaşmış ve üretim değeri ardı ardına iki yıl boyunca 50 milyonu aşmıştır. Bu nedenle, işletmelerin satış ve operasyon ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir.

Xi'an Lvneng Arıtma Teknolojisi Co, Ltd yıllardır onun geliştirme hedefi olarak lider teknoloji ve mükemmel kalite ile, kimya fizik Dalian Enstitüsü, Fen Bilimleri Akademisi, Xi 'yüksek gerilim elektrik aletleri, elektrik enstitüsü ile yakından çalıştı makine sanayi bölümü bürosu, kuzeybatı kimya mühendisliği enstitüsü, kimyasal teknoloji Changqing Enstitüsü, Daqing petrokimya şirketi ve diğer teknik zorlukların üstesinden gelmek ve ürün kalitesini sürekli geliştirmek için diğer birimler.

Moleküler elek ve alümina gibi adsorban ürünler yaygın olarak petrokimya, CNG, LNG, endüstriyel gaz, basınçlı hava, kömür kimyasalları, hava ayırma, soğutma ve inşaat endüstrilerinde kullanılmaktadır. Özellikle, ülkenin sanayi dönüşümü ve küresel sanayinin 4.0 yeniliği ile, endüstriyel güç gazının kurutulması ve arıtılması, endüstriyel otomasyonun, özellikle moleküler elek kurutucusunun yükseltilmesine bağlıdır.

Piyasada 20 yıl sonra, işletme hala Changqing petrol sahası, Tuha petrol sahası, Liaohe petrol sahası, Yanshan petrokimya şirketi, Qingyang petrokimya şirketi, Maoming petrokimya şirketi, Çin gibi çok sayıda devlete ait işletmelere mükemmel bir tedarikçi haline geliyor havacılık sanayi grubu, Çin gemi sanayi grubu ve benzeri. Bu arada, Xinjiang, Shandong ve Hebei bölgelerindeki CNG benzin istasyonlarının dehidrate kılıfında kullanılan adsorban dolgu maddelerinin% 70'inden fazlası ürünlerimizdir. Yeni pazar geliştirme açısından, Xi'an Lvneng Arıtma Technology Co, Ltd dış ticaret güçlü iç ticaret piyasası temelinde hızlı ve istikrarlı geliştirir.

Alibaba (Çin), Kompass (Fransa), Global Sources (Amerika Birleşik Devletleri), Tendata (Avrupa), Avention (Avrupa) ve diğer dış ticaret platformları aracılığıyla çok çeşitli yabancı müşterileri geliştirdik. Şu anda, müşterilerimiz tüm Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika. Alstom (Fransa), Xebec (Kanada), Atlas Copco (ABD), Danfoss (Danimarka), Zarrin Toor Felez (İran), Saral Azar (İran) Bhogart LLC (ABD), Socane (Fransa), Petro Kimya Akam (İran) , Atlas Caspian (İran), HD Trading Company (İran) ve Seraj Gostar (Kore), Bioversity (Hindistan) vb. Dış ticaret ekibinin çabaları doğrultusunda, yılda 1,6 milyon ABD doları satış geliri elde edildi. üç yıl içinde ortalama ve il ticaret departmanından gelen özel ticaret sübvansiyonu fonları iki yıl üst üste elde edilmiştir.

Geçmişi devralın ve geleceğe doğru ilerleyin, kuzeybatı Çin'in en büyük moleküler elek adsorban üreticisi, lider teknoloji, mükemmel kalite, özelleştirilmiş hizmet sektörümüzün yeni üretim hattı aracılığıyla, mekanizasyon derecesi maksimum geliştirildi, bizim kurumsal yapmak bizim ilkemizdir pazara ve hizmet pazarına daha iyi uyum sağlar. Böylelikle, bir sonraki parlak işletmeleri yöneten işletmelerin sürdürülebilir ve istikrarlı gelişimini sağlamak.

İletişim bilgileri
Xi'an Lvneng Purification Technology Co.,Ltd.

Faks: 86-029-83990889

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin