| AL2O3 | ≥ %93 |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| alkali direnci | yüksek |
| Gözenek seviyesi | 0,30-0,45 L/gr |
| alkali direnci | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Renk | beyaz |
| Gözenek seviyesi | 0,30-0,45 L/gr |
| Florür Adsorpsiyonu | Yüksek |
| Kalite Yönetimi | : 2008 |
|---|---|
| Şekil | Taneli |
| Renk | Beyaz |
| Al2O3 | ≥% 93 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,5 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Şekil | Taneli |
| Renk | Beyaz |
| Al2O3 | ≥% 93 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,5 |
| AL2O3 | ≥ %93 |
|---|---|
| Termal kararlılık | Yüksek |
| Gözenek seviyesi | 0,30-0,45 L/gr |
| Şekil | Toplar; Granül |
| alkali direnci | Yüksek |
| BOYUT | 2-4mm |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
|---|---|
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| Şekil | Küresel |
| Ezilme Dayanımı | ≥60N |
| Su Adsorpsiyonu | Düşük |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 110092-32-3 |
| AL2O3 | ≥ %93 |
| Florür Adsorpsiyonu | Yüksek |
| Termal kararlılık | Yüksek |
| paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| BOYUT | 2-4mm |
| PH değeri | 3-4 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |