| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-220 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Renk | Siyah |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-220 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Renk | Siyah |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-220 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angström |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Parçacık çapı | 1.1 mm-1.2 mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Diğer İsimler | CMS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
|---|---|
| türü | adsorban |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |