| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Parçacık çapı | 1.1 mm-1.2 mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Diğer İsimler | CMS |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
|---|---|
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| türü | adsorban |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kütle Yoğunluğu | 72 0.72G / ml |
| Boyut Kalifikasyonu | ≥% 97 |