| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Paket | 25kg/çanta |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Pore Size | 2-3nm |
| Shape | Cylindrical |
| Package | 25kg/bag |
| Şekli | Silindirik |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Pore Size | 4A |
|---|---|
| Size | 3-5mm |
| Crush Strength | ≥20N |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Görünüm | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Çap | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | pelet |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |