| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| türü | adsorban |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Adı | Soğutucu Akışkan Kurutucu |
|---|---|
| Uygulama | Kurutma ve Arıtma Soğutucuları |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Kalite Yönetimi | : 2008 |
|---|---|
| Şekil | Taneli |
| Renk | Beyaz |
| Al2O3 | ≥% 93 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,5 |
| Paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Renk | Beyaz |
| Diğer İsimler | CMS |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
|---|---|
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| Ambalaj bilgileri | 1, 25KG/karton; 2, 35KG/karton varil; 3, 150KG/Kapalı demir varil |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Marka adı | Xi'an Lvneng |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
|---|---|
| Certificate | SGS & REACH |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Adsorbent Variety | Molecular Sieve |
| Crush Strength | N ≥ 80 |
|---|---|
| Loss on Ignition(LOI)@960℃ (wt%) | MAX. 1.2% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Certificate | SGS & REACH |
| Shape | Sphere |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
|---|---|
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |