| Paket | 25kg / Karton Davul |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Statik adsorbe edilmiş su | % 25.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤% 0.1 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| CAS no | 63231-69-6 |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Emici tipi | Moleküler elek |
|---|---|
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| pH Değeri | 6-8 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |