| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
|---|---|
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Tip | adsorban |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| PH değeri | 2-12 |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Parçacık çapı | 1.1 mm-1.2 mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Diğer İsimler | CMS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Parçacık çapı | 1.1 mm-1.2 mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Diğer İsimler | CMS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Parçacık çapı | 1.1 mm-1.2 mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Diğer İsimler | CMS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Parçacık çapı | 1.1 mm-1.2 mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Diğer İsimler | CMS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Product Category | Carbon Molecular Sieve |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorprion Time | 2X50S |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Renk | siyah |
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |