| İsim | Moleküler Elek Kurutucu XH-9 |
|---|---|
| Başvuru | Soğutma Tesisleri |
| Aşınma oranı% ≤ | 0.1 |
| Yığın yoğunluğu g/ml | 0.9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| pH Değeri | 6-8 |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |
| Adı | Moleküler Elek Peletleri |
|---|---|
| Özelliği | Effectency |
| Uygulama | Nemi Kaldır |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Renk | Bej |
|---|---|
| Statik su Adsorpsiyonu | ≥ %22 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |