| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Product Category | Carbon Molecular Sieve |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorprion Time | 2X50S |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Diğer İsimler | CMS |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Türü | Emici |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Renk | siyah |
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
|---|---|
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Renk | siyah |
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
|---|---|
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Diğer İsimler | CMS |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |