| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Paket | 25kg/çanta |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Paket | 25kg/çanta |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Renk | Beyaz |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Paket | 25kg/çanta |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Paket | 25kg/çanta |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Renk | Beyaz |
| Paket | 25kg/çanta |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| pH Değeri | 6-8 |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Paket | 25kg/çanta |
| Şekli | Silindirik |