| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-220 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Renk | Siyah |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-240 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Renk | Siyah |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-200 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Renk | Siyah |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-220 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Renk | Siyah |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Air and nitrogen ratio | 1.75, 2.0, 2.2, 2.25, 2.35, 2.5, 3.5, 4.65, 6.7 |
| Particle Diameter | 1.1-1.2MM |
| Test Temperature | ≤20℃ |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Diğer İsimler | CMS |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Türü | Emici |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Renk | siyah |