| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Model | CMS-220 |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| türü | adsorban |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
|---|---|
| Şekil | Granül; Küresel Parçacık |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Raf ömrü | 2 yıl |