| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| Ürün Adı | Moleküler Sivil Adsorbant |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Renk | Beyaz |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| PH değeri | 3-4 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
|---|---|
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| Şekil | Küresel |
| Ezilme Dayanımı | ≥60N |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| PH değeri | 3-4 |
| Şekil | Küresel |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Classification | Chemical Auxiliary Agent |
|---|---|
| Packing | 25KG/Bag |
| Crushing Strength | ≥90N/Particle |
| Water Adsorption | ≥21.0% |
| Model | KDHF-09 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | Parçacık |
| Yığın Yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Çiy noktası | ≤ -73 |