| Gözenek büyüklüğü | 3A |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Şekli | küre boncuk |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Statik Su Adsorpsiyonu | ağırlık ≥ %22 |
| Şekil | Küresel |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Boyut | 2-4mm |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Renk | bej |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥60N |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| BOYUT | 2-4mm |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| paketleme | 25kg/çanta |
| Renk | Beyaz |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| şekli | Küresel |
| Yüzey alanı | 500-800m2/gr |
| paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| BOYUT | 2-4mm |
| PH değeri | 3-4 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Kalite Yönetimi | : 2008 |
|---|---|
| Şekil | Taneli |
| Renk | Beyaz |
| Al2O3 | ≥% 93 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,5 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Maksimum yığın yoğunluğu | 0,72g/ml,0,70g/ml |
| Maksimum su adsorpsiyonu | %21.5dk |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |