| Şirket türü | Üretici firma |
|---|---|
| Boy | 8*12 Örgü ve 4*6 Örgü |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |
| Saflık | % 97 |
|---|---|
| Statik adsorbe su | % 18 |
| İstifleme yoğunluğu | 0,75 g / ml |
| Boyutu | 1,7-2,5 mm |
| Renk | bej |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Su Adsorpsiyonu | ≥21,0% |
|---|---|
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Türü | adsorban |
| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| Yıpratma Oranı | ≤0,1% |
| Kütle yoğunluğu | 0.6-0.8g/ml |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Uygulama | hava kurutma |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Saflık | % 98 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Gözenek büyüklüğü | 3A |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Saflık | % 98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Şekli | küre boncuk |
| Static Water Adsorption | ≥ 22% |
|---|---|
| Product Name | KDHF-09 3A Zeolite Molecular Sieve Adsorbent For High Voltage Electric Switchgear |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | < 0.1% |