| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Şekli | küre boncuk |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Uygulama | hava kurutma |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | % 98 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | granül |
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Statik adsorbe edilmiş etilen mg/g ≤ | 3.0 |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | ISO 9001:2008 |
| renk | bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |