| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| pH Değeri | 6-8 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Paket | 25kg/çanta |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| PH değeri | 6-8 |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |