| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
|---|---|
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
|---|---|
| Certificate | SGS & REACH |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Adsorbent Variety | Molecular Sieve |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Boyut | 2-4mm |
| Şekil | Küresel |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Adı | Soğutucu Akışkan Kurutucu |
|---|---|
| Uygulama | Kurutma ve Arıtma Soğutucuları |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Error Message | Forbidden |
| Server Software | OpenResty |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Server | openresty |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Su Adsorpsiyonu | Düşük |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 110092-32-3 |
| AL2O3 | ≥ %93 |
| Florür Adsorpsiyonu | Yüksek |
| Termal kararlılık | Yüksek |
| Malzeme | Aktif Alümina |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 110092-32-3 |
| alkali direnci | Yüksek |
| Oksidasyon Direnci | Yüksek |
| AL2O3 | ≥ %93 |