| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| Statik adsorbe edilmiş n-heksan % | ≥12.0 |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Renk | bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Maksimum yığın yoğunluğu | 0,72g/ml,0,70g/ml |
| İsim | Moleküler Elek 4a |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| sertifika | j.SGS & ERİŞİM |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| renk | bej |
|---|---|
| şekil | top, pelet, şerit; |
| boy | 3--5.0mm;4--6.0mm; |
| Paket su içeriği % | ≤ 1.5; |
| Statik adsorbe edilmiş CO2 % | ≥18.0 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| CAS no | 63231-69-6 |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Paketin nem içeriği% | ≤1,50 |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |