| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 27 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Su Adsorpsiyonu | ≥21,0% |
|---|---|
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Türü | adsorban |
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Emilim Yeteneği | >%18 |
| Renk | bej |
| Türü | adsorban |
| Renk | bej |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| PH | 3-10 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Statik adsorbe edilmiş su | ≥21.0 |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Şekli | Granül; Küresel Parçacık |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
|---|---|
| Şekil | Granül; Küresel Parçacık |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paket Nemi | Ağırlık ≤ %1,5 |
| Raf ömrü | 2 yıl |