| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Şekli | Silindirik |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| PH değeri | 6-8 |