| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥% 18 |
|---|---|
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 27 |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Al2O3. (2.8 ± 0.2) Si02. (6 ~ 7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kütle Yoğunluğu | 72 0.72G / ml |
| ADEDI | 10 KG |
|---|---|
| paket | 25kg/ Karton Varil |
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Renk | Bej |
|---|---|
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Tip | adsorban |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Paket | 25 kg / Karton Davul |
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Boyutu | 2,0-3,0 mm, 3,0 - 5,0 mm, 4,0 - 6,0 mm |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Tip | adsorban |
|---|---|
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Kütle yoğunluğu | ≥ 0.72G/ml |
| Şirket türü | Üretici firma |
|---|---|
| Boy | 8*12 Örgü ve 4*6 Örgü |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |
| Raf ömrü | 2 yıl |
|---|---|
| PH değeri | 6-8 |
| Şekli | Silindirik |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |