| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Boyutu | 0.5-1.0mm; 1.0-1.5mm; 1.5-2.0mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | Küresel Parçacık |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 35 |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| etilen adsorpsiyonu | ≤3.0 mg/g |
| Renk | bej |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
|---|---|
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
| Saflık | % 97 |
|---|---|
| Statik adsorbe su | % 18 |
| İstifleme yoğunluğu | 0,75 g / ml |
| Boyutu | 1,7-2,5 mm |
| Renk | bej |
| Uygulama | hava kurutma |
|---|---|
| Şekil | küre boncuk |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Şekli | küre boncuk |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Uygulama | hava kurutma |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Saflık | % 98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Şekli | küre boncuk |
| Saflık | % 98 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |