| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Saflık | % 98 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Gözenek büyüklüğü | 3A |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
|---|---|
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Uygulama | hava kurutma |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| şekli | Küresel |
| Yüzey alanı | 500-800m2/gr |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | %98 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Saflık | %98 |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Saflık | % 98 |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| Ürün Adı | Moleküler Sivil Adsorbant |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Maksimum yığın yoğunluğu | 0,72g/ml,0,70g/ml |
| Maksimum su adsorpsiyonu | %21.5dk |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |