| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Diğer İsimler | CMS |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
|---|---|
| Tip | adsorban |
| Modeli | CMS-220 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angström |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Diğer isimler | İYS |
| Diğer İsimler | CMS |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
|---|---|
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Renk | siyah |
| Türü | Emici |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
|---|---|
| Boyutu | 1.3mm, 1.6mm |
| İstifleme yoğunluğu | 680-700G / L |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N / Parçacık |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Diğer İsimler | CMS |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Modeli | CMS-220/240/260 |
| Türü | Emici |
| Nominal Gözenek Çapı | 4 Angstrom |
| Su adsorpsiyonu | ≥45% |
|---|---|
| Al2o3 a / a% ≥ | 89; 90 |
| Toplu özgül ağırlık g / ml≥ | 0.68 |
| Na2o a / a% ≤ | 0,07-4,0 |
| Yıpratma Oranı | ≤% 0.5 |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥75N/Parçacık |
| Dış görünüş | siyah taneli |
| pH Değeri | 2-12 |