| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| PH değeri | 2-12 |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| Ürün Adı | Karbon Moleküler Elek |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| Kalite Yönetimi | ISO9001 |
|---|---|
| Şekil | Taneli |
| Renk | Beyaz |
| Al2O3 | ≥% 93 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,5 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| İsim | Moleküler Elek 4a |
|---|---|
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
|---|---|
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |
| Paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| Kimyasal formül | PD |
| Kütle yoğunluğu | 0.4-0.5g/ml |
| Deoksidasyon Doğruluğu | ≤5.0ppm |
| Sentez Gazının Oksijen İçeriği | <2000 (%0,2) ppm |
| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |