| Parçacık boyutu | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | %98 |
| PH | 7-9 |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Maksimum Su Adsorpsiyonu | %21,5 dk |
|---|---|
| Maksimum toplu yoğunluk | 0.72g/ml,0.70g/ml |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Renk | Beyaz |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| PH değeri | 3-4 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
|---|---|
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| Şekil | Küresel |
| Ezilme Dayanımı | ≥60N |
| BOYUT | 2-4mm |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| paketleme | 25kg/çanta |
| Renk | Beyaz |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| ezilme gücü | N ≥ 30-50 |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Tip | adsorban |
| Saflık | %98 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Tip | adsorban |
| Saflık | %98 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |