| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Paket | 25kg/çanta |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Basınç Dayanımı | 85K |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Şekil | Küresel |
| Crush Strength | N ≥ 80 |
|---|---|
| Loss on Ignition(LOI)@960℃ (wt%) | MAX. 1.2% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Certificate | SGS & REACH |
| Shape | Sphere |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
|---|---|
| BOYUT | 2-4mm |
| Ezilme Dayanımı | ≥60N |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Renk | Beyaz |
| paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Ezilme Dayanımı | ≥60N |
| Şekil | Küresel |
| BOYUT | 2-4mm |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Adı | Soğutucu Akışkan Kurutucu |
|---|---|
| Uygulama | Kurutma ve Arıtma Soğutucuları |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Kalite Yönetimi | : 2008 |
|---|---|
| Şekil | Taneli |
| Renk | Beyaz |
| Al2O3 | ≥% 93 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,5 |