| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
|---|---|
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Gözenek büyüklüğü | 4A |
|---|---|
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
| Ürün adı | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Şekil | taneli |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| Şekil | taneli |
| paket | 25kg/çanta |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Depolamak | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| CAS Numarası. | 70955-01-0 |
| Uygulama | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Renk | bej |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| Kaynağı | Şanghay, Çin(Anakara) |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Saflık | ≥ %99 |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| şekli | Küresel |
| Yüzey alanı | 500-800m2/gr |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |