| Basınç dayanımı N/P | ≥50 |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Renk | bej |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| Saflık | % 98 |
| Nemli içerik | %0,3 |
| Şekli | küre boncuk |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
|---|---|
| Renk | bej |
| Maksimum toplu yoğunluk | 0.72g/ml,0.70g/ml |
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | % 98 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| PH | 3-10 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı | ≥98.0 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,20% |
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
|---|---|
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Paket | 25kg/çanta |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Kalıcılık süresi | 2 yıl |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Renk | Beyaz |
| Paket | 25kg/çanta |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | ≥0,60g/ml |
| Gözenek seviyesi | ≥0,35cm3/g |
| Renk | bej |
| Su Adsorpsiyonu | ≤10.0% |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |