| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Maksimum yığın yoğunluğu | 0,72g/ml,0,70g/ml |
| Maksimum su adsorpsiyonu | %21.5dk |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NO | 215-684-8 |
| başka bir isim | Moleküler Elek 4A |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Renk | Bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Şekil | Granül, Pelet |
|---|---|
| Renk | bej |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 27 |
| Yıpratma oranı | ≤% 0,1 |
| Statik adsorbe edilmiş n-heksan % | ≥12.0 |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Renk | bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Maksimum yığın yoğunluğu | 0,72g/ml,0,70g/ml |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Boyutu | 0.5-1.0mm; 1.0-1.5mm; 1.5-2.0mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | Küresel Parçacık |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 35 |
| Size | 1-3mm |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Packing | 25KG/Bag |
| Application | Air Drying |
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |