| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boyutu | 0.5-1.0mm; 1.0-1.5mm; 1.5-2.0mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | Küresel Parçacık |
| Türü | Emici |
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 35 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
|---|---|
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| pH Değeri | 7-9 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,1% |
| Parçacık boyutu | 1-3mm |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥% 18 |
|---|---|
| Denge Suyu Kapasitesi | ≥% 27 |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Al2O3. (2.8 ± 0.2) Si02. (6 ~ 7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kütle Yoğunluğu | 72 0.72G / ml |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |