| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boy | 0,5-1,0 mm, 1,0-1,5 mm, 1,5-2 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boy | 0,5-1,0 mm, 1,0-1,5 mm, 1,5-2 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boy | 0,5-1,0 mm, 1,0-1,5 mm, 1,5-2 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |
| renk | bej |
|---|---|
| şekil | top, pelet, şerit; |
| boy | 3--5.0mm;4--6.0mm; |
| Paket su içeriği % | ≤ 1.5; |
| Statik adsorbe edilmiş CO2 % | ≥18.0 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Tip | adsorban |
| Saflık | %98 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.75 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Ürün adı | Moleküler Elek 5A |
| Statik adsorbe edilmiş su %'si | ≥21.0 |
| Paketin nem içeriği% | ≤1,50 |
| Şekil | Silindirik, Granül, Pelet |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |