| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Paket | 25kg/çanta |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| pH Değeri | 6-8 |
| Şekil | Küresel |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Renk | Beyaz |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| PH değeri | 3-4 |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
|---|---|
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| Şekil | Küresel |
| Ezilme Dayanımı | ≥60N |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| 少妇丰满毛片大片视频在线_美容院少妇第1次出轨佛爷_日本AV无码国产精品色软件_国产精品无码AV在线 | 3.0 - 5.0mm Zeolit Moleküler Elek Yüksek Gerilim Elektrik Ekipmanı Şalt Cihazı İçin Adsorban |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |