| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| ADEDI | 10 KG |
|---|---|
| paket | 25kg/ Karton Varil |
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Statik adsorbe edilmiş etilen mg/g ≤ | 3.0 |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | ISO 9001:2008 |
| renk | bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı % | ≥98,0 |
| Boy | 2.0-3.0 mm ; 2.0-3.0 mm ; 3.0-5.0 mm ;4.0-6.0 mm 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| paket | 25kg/ Karton Varil |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |