| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| İsim | 4A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Özellik | Yüksek Aşınma Direnci |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Renk | Bej |
|---|---|
| Statik su Adsorpsiyonu | ≥ %22 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| Yıpranma Oranı≥50 | ≤ %0.20 |
| Şekil | Granül; Pelet |
|---|---|
| Renk | Bej |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Potasyum A tipi moleküler elek | küresel parçacık |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Ambalaj bilgileri | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 1. Karton Varil/25KG 2. Karton Kutu/25KG; 3 |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | ayda 200 ton |
| Menşe yeri | Shaanxi, Çin |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72 |
| boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| Tip | adsorban |
|---|---|
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Kütle yoğunluğu | ≥ 0.72G/ml |