| Static Water Adsorption | ≥ 22% |
|---|---|
| Product Name | KDHF-09 3A Zeolite Molecular Sieve Adsorbent For High Voltage Electric Switchgear |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | < 0.1% |
| Uygulama | hava kurutma |
|---|---|
| Şekil | küre boncuk |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Saflık | %98 |
| Şekil | küre boncuk |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
|---|---|
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Emilim Yeteneği | >%18 |
| Renk | bej |
| Türü | adsorban |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| şekli | Küresel |
| Yüzey alanı | 500-800m2/gr |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Saflık | % 98 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |