| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 100N |
| Paketleme | 25kg/çanta |
| Saflık | %98 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
|---|---|
| Uygulama | Hava Ayırma |
| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| Ürün Adı | Moleküler Sivil Adsorbant |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Renk | bej |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Gözenek büyüklüğü | 3-10 Å |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Renk | bej |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| Kaynağı | Şanghay, Çin(Anakara) |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Saflık | ≥ %99 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Maksimum yığın yoğunluğu | 0,72g/ml,0,70g/ml |
| Maksimum su adsorpsiyonu | %21.5dk |
| CAS NUMARASI | 63231-69-6 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |