| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| kullanım | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Boyut | 2,0-3,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| Uygulama | hava kurutma |
| Kullanımı | SF6'dan Gazların Adsorpsiyonu, Yüksek Gerilim Elektrik Şalt |
| Ürün Adı | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
| CAS Numarası. | 1318-02-1 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Şekil | Granül; Pelet |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0mm; 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0mm 4.0-6.0 |
| EINECS NO | 215-684-8 |
| İsim | Moleküler Elek 3a |
|---|---|
| Avantaj | İyi Emilim |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| Size | 1-3mm |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Packing | 25KG/Bag |
| Application | Air Drying |
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| Boy | 2.0-3.0 mm ; 2.0-3.0 mm ; 3.0-5.0 mm ;4.0-6.0 mm 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |