| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| Emici tipi | Moleküler elek |
|---|---|
| Saflık | 98 % |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | bej |
| Boyutu | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Boy | 2.0-3.0 mm ; 2.0-3.0 mm ; 3.0-5.0 mm ;4.0-6.0 mm 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| etilen adsorpsiyonu | ≤3.0 mg/g |
| Boyut yeterliliği | ≥98% |
| Tip | kurutucu |
| saflık | %98 |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Boyut yeterliliği | ≥98% |
| Paket nemi | ≤1.5% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| Boy | 2.0-3.0 mm ; 2.0-3.0 mm ; 3.0-5.0 mm ;4.0-6.0 mm 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Kütle yoğunluğu | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| Boy | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
| etilen adsorpsiyonu | ≤3.0 mg/g |
| Renk | bej |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Etilen adsorpsiyon | ≤3.0mg / gr |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| Depolama | Kuru ve havalandırıcı bir yerde saklayın |
|---|---|
| Ezme kuvveti | ≥90N/parçacık |
| pH Değeri | 7-9 |
| Yıpratma Oranı | ≤0,1% |
| Parçacık boyutu | 1-3mm |