| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Şekil | Küresel |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| sınıflandırma | Kimyasal Yardımcı Ajan |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| PH değeri | 6-8 |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Nemli içerik | %0,3 |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Saflık | % 98 |
| Sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Gözenek büyüklüğü | 3A |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | 0.68-0.72g/ml |
| Paket | 25kg/çanta |
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Parçacık yoğunluğu | 1.2-1.3g/ml |
| paketleme | 25kg/çanta |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥60N |
| Nem Tutma Kapasitesi | ≥20% |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| şekli | Küresel |
|---|---|
| Kurutma kaybı | ≤%1,5 |
| Paket | 25kg/çanta |
| pH Değeri | 7-9 |
| Parçacık yoğunluğu | 1.2-1.3g/ml |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Paket | 25 kg / Karton Davul |
| Sertifika | SGS REACH |
| CO2 emilimi | 18.0 |
| Boyutu | 2,0-3,0 mm, 3,0 - 5,0 mm, 4,0 - 6,0 mm |
| paket | 25kg/carton drum ; 25kg/karton bidon; 150 per steal drum 150 çalma davul baş |
|---|---|
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Statik adsorbe su %≥ | 22.0 |
| Statik adsorbe metanol %≥ | 15.0 |
| İstifleme yoğunluğu g/ml | 0.66 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Kütle yoğunluğu | ≥ 0.72G/ml |