| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Kütle yoğunluğu | ≥ 0.72G/ml |
| İsim | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | Gaz Kurutma ve Arıtma |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | istendiği gibi |
| Boy | 2.0-3.0mm;3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
|---|---|
| Şekil | taneli şerit |
| Renk | bej |
| Kalite Yönetimi | ISO9001 |
| İstifleme yoğunluğu g/ml | 0.66 |
| ADEDI | 10 KG |
|---|---|
| paket | 25kg/ Karton Varil |
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| paket | 25kg/carton drum ; 25kg/karton bidon; 150 per steal drum 150 çalma davul baş |
|---|---|
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | bej |
| saflık | %98 |
| Basınç Dayanımı | ≥ 135 N/parçacık |
| paket | 25kg/carton drum ; 25kg/karton bidon; 150 per steal drum 150 çalma davul baş |
|---|---|
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | bej |
| saflık | %98 |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |
| PH Value | 7-9 |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Crush Strength | ≥20N |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Shelf Life | 2 Years |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |
| İsim | 3A Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Su İçeriği ≤ | 1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| Renk | Bej |