| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| boy | 2.0--3.0mm;3.0--5.0mm;4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statik adsorbe su % | ≥21.0 |
| Paket nem içeriği% | ≤1,50 |
| renk | bej |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı % | ≥98,0 |
| Boyutu | 2,0-3,0 mm; 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Paket Nem | ≤% 1,5 |
| su adsorpsiyonu | ≥21.0 |
|---|---|
| su içeriği | ≤1.0 |
| Nitelikli parçacık boyutu oranı %≥ | 98 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
| renk | bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| ezilme gücü | N ≥ 30-50 |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| İsim | Moleküler Elek Adsorberi |
|---|---|
| Tip | 13X yazın |
| Denge Karbon Dioksit Kapasitesi | ≥ %18 |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Görünüm | küresel |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |