| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Uygulama | hava kurutma |
|---|---|
| Şekil | küre boncuk |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Yıpratma Oranı | Ağırlık < %0,1 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Statik Su Adsorpsiyonu | ağırlık ≥ %22 |
| Şekil | Küresel |
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Başvuru | Hava Kurutma, Dehidrasyon, Adsorpsiyon |
|---|---|
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| BOYUT | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Su Adsorpsiyonu | ≥21,0% |
|---|---|
| Absorbant Türü | Moleküler Elek |
| Statik adsorbe edilmiş su | 25.0% |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Türü | adsorban |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Şekil | Küresel |
|---|---|
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Statik Su Adsorpsiyonu | ağırlık ≥ %22 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
| Basınç Dayanımı | 85K |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |