| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ULAŞIM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| Kütle yoğunluğu | gr/ml ≥ 0,7 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| çiğ noktası | ≤ -73 |
| hizmet ömrü | 2-3 yıl |
|---|---|
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| PH değeri | 2-12 |
| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |
| Adsorpsiyon basıncı | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| parçacık çapı | 1,1 mm-1,2 mm |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| BOYUT | 2-4mm |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Tip | adsorban |
|---|---|
| PH değeri | 2-12 |
| Ürün adı | Karbon Moleküler Elek |
| Nemli içerik | ≤1.0% |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
| Dış görünüş | siyah taneli |
|---|---|
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Model | CMS-220 |
| İstifleme Yoğunluğu | 680-700 G/L |
| Adsorpsiyon Süresi | 2X50S |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| test sıcaklığı | ≤20 ℃ |
| Servis Ömrü | 2-3 yıl |
| PH değeri | 2-12 |