| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| sertifika | SGS & ERİŞİM |
|---|---|
| Şekil | küre |
| kütle yoğunluğu | g/ml ≥ 0.85 |
| Boyut | 1,6-2,5 mm |
| çiy noktası | ℃ ≤ -73 |
| Adı | Moleküler Elek Emici |
|---|---|
| Özelliği | Güvenilirlik |
| Sıcaklık | 250 ℃ ile 450 ℃ arası |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Adı | Moleküler Elek Adsorbanı |
|---|---|
| Özelliği | Ultra Düşük Aşınma |
| Aşınma oranı% ≤ | 0,1 |
| Toplu yoğunluk g / ml | 0,9 |
| Parçacık boyutu geçiş oranı% ≥ | 98 |
| Renk | bej |
|---|---|
| Türü | adsorban |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Gözenek büyüklüğü | 3-10 Å |
| Türü | adsorban |
|---|---|
| şekli | Granüler, Pellets |
| Uygulama | Kataliz, Adsorpsiyon, Ayrım ve İyon Değişim |
| Renk | bej |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
|---|---|
| Malzeme | Aktif Alümina |
| Ürün adı | soğutucu kurutucu |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/cm3 |
| Başvuru | Klima, Buzdolabı, Vb. |