| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Şekli | Silindirik |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Paket | 25kg/çanta |
| Şekli | Silindirik |
| Yüzey alanı | ≥900m2/g |
| Ürün Adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
|---|---|
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Renk | Beyaz |
| Paket | 25kg/çanta |
| Şekli | Silindirik |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Ürün adı | 13X Moleküler Elek Kurutucu |
| Raf ömrü | 2 yıl |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Pore Size | 2-3nm |
| Shape | Cylindrical |
| Package | 25kg/bag |
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Paket | 25kg/çanta |
| Yıpratma Oranı | ≤0,2% |
| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |