| Kütle yoğunluğu | ≥0,75g/ml |
|---|---|
| Boyut | 3.0mm-5.0mm |
| Nem Adsorpsiyonu | ≥21% |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Gözenek büyüklüğü | 2-3nm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
|---|---|
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Boy | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| yıpranma oranı | ≤ %0,1 |
| Renk | Bej |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Şekil | pelet |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Şekil | granül |
|---|---|
| renk | Bej |
| Boyut | 2.0-3.0 mm, 3.0-5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| paket | 25kg/ Karton Varil |
|---|---|
| Sertifika | SGS REACH |
| Boy | 2.0-3.0 mm, 3.0--5.0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Şekil | Granül, Pelet |
| Renk | Bej |
| Kütle Yoğunluğu | ≥0.75g / ml, 0.68 g / ml |
|---|---|
| Su adsorpsiyonu | ≥21.0% |
| Sertifika | SGS ve REACH |
| Yıpratma oranı | ≤0.1% |
| Türü | Emici |
| Tipik Kimyasal Formül | Na2O. Na2O. Al2O3. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (2.8±0.2) SiO2. |
|---|---|
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kalite Yönetimi | ISO9001:2008 |
| Paket Nemi | ≤ %1,5 |
| Denge Su Kapasitesi | ≥ %27 |
| Sertifika | SGS ve REACH |
|---|---|
| Şekil | parçacık |
| Renk | bej |
| Boyutu | 1,6-2,5 mm, 3,0-5,0 mm |
| Boyut yeterlilik | ≥98% |
| PH değeri | 6-8 |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ezilme Dayanımı | ≥20N |
| Çalışma sıcaklığı | 80°C |
| Raf ömrü | 2 yıl |